طرز تهیه ماهی شکم پر مخصوص شب یلدا + فیلم

با سلام خدمت تمامی کاربران بخش آشپزی مجله اینترنتی ائویمیز، من سعیده هستم و از امروز قصد دارم در بخش آشپزی سایت ائویمیز ، در خدمتتون باشم.

امیدوارم از درست کردن این غذاهای خوشمزه، لذت ببرید.

طرز تهیه ماهی شکم پر مخصوص شب یلدا

کم کم داریم نزدیک یلدامیشبم وماهی شکم پر یه غذای عالیه برای یلدا حتماامتحانش کنید عالی میشه

موادلازم :
نمک،زردچوبه،فلفل،پودر سیر،رزماری بمیزان لازم(حدود یک قاشق چای خوری هرکدام)
لیموترش دو عدد
سیر دوتاسه حبه خرد شده
پیاز خرد شده یک عدد متوسط
زعفران آب زده غلیظ دو تاسه قاشق غذاخوری
ماهی غزل آلا یک عدد
برای موادداخل شکم ماهی:
دو تاسه قاشق غذاخوری پیازداغ
دو تا سه قاشق غذاخوری گردو چرخ شده
دو قاشق سبزیجات معطر(ترخون،مرزه،شوید،نعنا)
رب انار یک تادو قاشق غذاخوری
زعفران آب زده یک قاشق

طرز تهیه :

ابتداماهی راخوب بشورید وطبق فیلم روی تمام قسمت های روی ماهی ودرون شکمش نمک وزردچوبه وپودرسیر وفلفل ورزماری بمالید.

رو وتوی شکمش لیموترش ریخته وسیر خرد شده یارنده شده وپیاز خرد شده بریزید وروی ماهی سلفون کشیده وآنرا حداقل بمدت ۵ ساعت دریخچال قراردهید تامزه دارشود.

برای داخل شکمش پیازداغ ،گردو،رب انار،سبزیجات معطر،رب اناررا مخلوط کنید.

ماهی راازیخچال درآورده و پیاز و سیر و راازرو وتوی شکم آن بردارید.

سپس مواد را داخل شکمش قرارداده بدوزیدش.

روی ماهی را چند برش دهید.ته ظرفی که درون فرمیخواهید بگذارید روغن ریخته ماهی راقراردهید وروی ماهی زعفران وکره بریزید وآنرادرفر ۱۸۰ درجه بمدت ۴۵_۳۰ دقیقه قراردهید.
درآخر میتونید ۵ دقیقه گریل راروشن کنید تاروی ماهی سرخ شود.

همچنین میتوانید ماهی رادرماهیتابه باشعله کم سرخ کنید.

فوق العاده خوشمزه میشه نوش جان

طرز تهیه ماهی شکم پر مخصوص شب یلدا + فیلم

بارداری ، مدل لباس، آموزش آشپزی و خودرو ماهی ,قاشق ,شکمش ,فیلم ,یلدا ,وروی ماهی ,داخل شکمش ,قاشق غذاخوری ,تاسه قاشق ,یلدا فیلم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شاهین مارکت | خرید فیلم,خرید سریال,سریال ایرانی,سریال خارجی,سریال کره ای,کارتون,مستند تاثیر اهنگ بر روی مغز خرید فرش ماشینی اقساطی لبخند شیرین فروشگاه فایل فروش تجهیزات بیورزونانس تو بهترین خرید رو از ما داشته باش بازی و نرم افزار