دانلود فیلم من و شارمین

نوع : سینمایی | ساخت : ایران | موضوع : کمدی | نویسنده و کارگردان : بیژن شیرمرز |

تهیه کننده : یوسف صمد زاده | سال تولید : 1394 | سال انتشار : 1396 | مدت زمان : 105 دقیقه

داستان من و شارمین :

هر کسی در زندگی خود یک سری مشکلاتی دارد و شاید یک نفر را در دنیا دارد که هنوز پیدا نکرده است. در این فیلم هم تینا نیمه ی گمشده ای دارد که شارمین استمانی دانلوددر مورد یک دختر بسیار جوان و زیبایی است که عمه ی او یکسری پیشگویی هایی انجام میدهد و تینا تمام حرف های عمه ی خود را باور دارد او خرافات هایی که عمه اش میگوید را باور میکند و منتظر شارمین است تا شارمین بیاید و تینا بتواند با او ازدواج کند ولی او در برنامه ی مجازی فیسبوک حضور دارد و در فیسبوک و دنیای مجازی با شخصی آشنا میشود …
داستان این فیلم بسیار زیبا و یک فیلم جذاب و کمدی  است.

بازیگران فیلم من و شارمین :

سحر قریشی – گوهر خیر اندیش – ویشکا آسایش – پژمان بازغی – نیما شاهرخ شاهی – مجید صالحی – نیلوفر پارسا – زهره حمیدی – آتش تقی پور – فریبا نادری – رامین ناصر نصیر – محمود جعفری – پوراندخت مهیمن

مانی دانلود | دانلود فیلم | دانلود سریال شارمین ,فیلم ,دانلود ,تینا ,دانلود فیلم ,مانی دانلود منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

infinity so gone انجام پروژه های برنامه نویسی جاوا java آموزش های همگانی تلاش و فعالیت پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان سایت سرگرمی نیو 99